Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery chłodnicze to doskonała alternatywa dla przechowywania produktów, które wymagają niskich temperatur. Kontenery są łatwe w transporcie i montażu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w handlu sezonowym lub podczas imprez plenerowych, kiedy budowanie specjalistycznych magazynów jest zwyczajnie nieopłacalne.

Nasza firma oferuje sprzedaż oraz wynajem kontenerów chłodniczych na terenie całego kraju. Oferta obejmuje kontenery zarówno nowe, jak i używane. Nasze kontenery to wysokiej jakości, nowoczesne kontenery, które utrzymują pożądaną temperaturę w warunkach od – 40 do +30 st. C. Oprócz tego kontenery wyposażone są w nowoczesne, energooszczędne agregaty.

 

Kontenery chłodnicze

 

Kontenery chłodnicze doskonale sprawdzają się nie tylko w branży spożywczej, ale również innych gałęziach przemysłu. Dzięki regulowanej temperaturze w kontenerach można przechowywać rośliny, lekarstwa, produkty chemiczne czy wyroby tytoniowe. Szeroka gama zastosowań oraz wybór kontenerów sprawia, że oferta firmy jest doskonale dostosowana do potrzeb klienta.

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi swoim kontrahentom, oferujemy nie tylko sprzedaż i wynajem kontenerów w Krakowie oraz innych miastach Polski, ale również możliwość dostarczenia zamówienia do dowolnego miejsca w kraju lub Europie. Kontenery są gotowe do użytku bezpośrednio po dowiezieniu do klienta.