Telefon :+48 665 053 033

Grzegorz Wieczorek

Kierownik oddziału Kraków

Sergiusz Filkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

Kontenery chłodnicze

 

Kontenery chłodnicze to doskonała alternatywa dla przechowywania produktów, które wymagają stałych temperatur przez cały czas. Są one łatwe w transporcie i montażu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w handlu sezonowym lub podczas imprez plenerowych, kiedy budowanie specjalistycznych magazynów chłodniczych jest zwyczajnie nieopłacalne.

Nasza firma oferuje sprzedaż oraz wynajem kontenerów chłodniczych na terenie całego kraju. Oferta obejmuje zarówno kontenery nowe, jak i używane. To nowoczesne kontenery wysokiej jakości, które utrzymują pożądaną temperaturę w warunkach od – 30 do +30 st. C. Oprócz tego kontenery wyposażone są w nowoczesne, energooszczędne agregaty.

 

Kontenery chłodnicze doskonale sprawdzają się nie tylko w branży spożywczej, ale również innych gałęziach przemysłu. Dzięki regulowanej temperaturze w kontenerach można przechowywać np. rośliny, lekarstwa czy produkty chemiczne. Szeroka gama zastosowań oraz wybór kontenerów sprawia, że oferta firmy jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klienta. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi swoim kontrahentom, oferujemy nie tylko sprzedaż i wynajem kontenerów w Krakowie oraz innych miastach Polski, ale również możliwość dostawy zamówienia do dowolnego miejsca w kraju lub Europie. Kontenery są gotowe do użytku bezpośrednio po dowiezieniu do klienta.

 

 

kontener-chlodniczy