Telefon :+48 665 053 033

Grzegorz Wieczorek

Kierownik oddziału Kraków

Sergiusz Filkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

Kontenery magazynowe

 

Kontenery magazynowe zyskują coraz większe grono wielbicieli wśród przedsiębiorców. Trudno się dziwić, ponieważ takie rozwiązanie jest dużo praktyczniejsze, niż budowanie magazynów. Postawienie kontenerów nie wymaga dodatkowych zezwoleń, a dodatkowo, w razie potrzeby, można je łatwo przetransportować z miejsca na miejsce.

Obecnie kontenery wykorzystywane są w wielu branżach. Magazynem może być tradycyjny kontener morski, służący np. firmie budowlanej na składowanie swoich sprzętów, czy kontener chłodniczy, który posłuży za mobilną chłodnię w branży gastronomicznej. Kontenery magazynowe to także ekologiczne rozwiązanie. Mogą być w użytku nawet kilkadziesiąt lat jeżeli odpowiednio o nie dbamy i na bieżąco przeprowadzamy działania konserwujące.

 

Osoby zainteresowane zakupem lub najmem kontenerów magazynowych z pewnością ucieszy fakt, że tego rodzaju produkty sprawdzają się w różnego rodzaju gałęziach przemysłu. Kontenery wykorzystuje się nie tylko do przechowywania żywności, ale również roślin czy alkoholu, co sprawia, że są doskonałą opcją w trakcie sezonowych imprez plenerowych. Tym bardziej, że kontener można odpowiednio zmodyfikować zgodnie z wymaganiami klienta.

Zamawiając kontener, nie musimy również martwić się o jego transport. Nasza firma nie tylko oferuje sprzedaż kontenerów w Krakowie i sześciu innych miastach Polski, ale także zapewnia swoim klientom możliwość transportu kontenerów na terenie całego kraju oraz Europy. Pojemnik jest gotowy do użytku od razu po dostarczeniu na miejsce.

 

 

kontenery-magazynowe