Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery zyskują coraz większe grono wielbicieli wśród przedsiębiorców. Trudno się dziwić, ponieważ takie rozwiązanie jest dużo praktyczniejsze, niż budowanie magazynów. Ustawienie kontenerów nie wymaga dodatkowych zezwoleń, a dodatkowo, w razie potrzeby, można je łatwo przetransportować z miejsca na miejsce.

Sprzedaż kontenerów magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów związanych z kwestiami administracyjnymi, związanymi z wynajęciem terenów oraz budową nieruchomości, takich jak hale czy magazyny. Dodatkowym udogodnieniem dla przedsiębiorców jest możliwość wynajmu kontenera. To rozwiązanie doceniają zwłaszcza klienci, którzy trudnią się głównie handlem sezonowym i kupno kontenerów zwyczajnie im się nie opłaca.

 

Kontenery magazynowe

 

Osoby zainteresowane zakupem lub najmem kontenerów z pewnością ucieszy fakt, że tego rodzaju produkty sprawdzają się w różnego rodzaju gałęziach przemysłu. Kontenery wykorzystuje się nie tylko do przechowywania żywności, ale również roślin czy alkoholu, co sprawia, że są doskonałą opcją w trakcie sezonowych imprez plenerowych. Tym bardziej, że kontener można odpowiednio zmodyfikować zgodnie z wymaganiami klienta

Zamawiając kontener, nie musimy również martwić się o jego transport. Nasza firma nie tylko oferuje sprzedaż kontenerów w Krakowie i pięciu innych miastach Polski, ale też oferuje swoim klientom możliwość transportu kontenerów na terenie całego kraju oraz Europy. Pojemnik jest gotowy do użytku od razu po dostarczeniu na miejsce.