Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery morskie są innowacyjnym i praktycznym rozwiązaniem problemów związanych z przechowywaniem i składowaniem różnego rodzaju produktów. Dzięki różnorodnym formom i zastosowanym przy ich projektowaniu technologiom kontenery świetnie sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu. Kontenery tego rodzaju są łatwe w transporcie.

Przedsiębiorcy zainteresowani kupnem lub wynajmem kontenerów morskich mogą wybierać spośród różnych rodzajów kontenerów. W naszej ofercie znajdują się kontenery metalowe, doskonale sprawdzające się w charakterze dodatkowych powierzchni magazynowych na placach budowy, kontenery-chłodnie w których można przechowywać materiały wymagające specjalistycznych warunków, oraz kontenery typu flat-rack stworzone z myślą o transporcie.

 

Kontenery morskie

 

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zamówienia kontenera dopasowanego do potrzeb klienta. Oferujemy swoim klientom kontenery z dodatkowymi żaluzjami antywłamaniowymi oraz kontenery typu „Open Top”, idealne do przewozu materiałów sypkich lub towaru o niestandardowych gabarytach. Kontenery można również dostosować do bardziej indywidualnych wymagań klienta.

Prowadzimy dystrybucję kontenerów morskich w Krakowie oraz innych miastach Polski. Klienci zainteresowani zakupem lub wynajmem kontenerów mogą skorzystać z dodatkowych udogodnień, jakim jest transport zamówienia na terenie całego kraju.