Telefon :+48 665 053 033

Grzegorz Wieczorek

Kierownik oddziału Kraków

Sergiusz Filkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

Kontenery morskie

 

Kontenery morskie są innowacyjnym i praktycznym rozwiązaniem problemów związanych z przechowywaniem i składowaniem różnego rodzaju produktów. Mają także coraz większe zastosowanie w transporcie drogowym. Budowa kontenerów sprawia, że świetnie sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu.

Przedsiębiorcy zainteresowani kupnem lub wynajmem kontenerów morskich mogą wybierać spośród różnych rodzajów kontenerów. W naszej ofercie znajdują się kontenery stalowe, doskonale sprawdzające się w transporcie czy w charakterze dodatkowych powierzchni magazynowych na placach budowy, kontenery specjalne służące towarom niestandardowym jak open top z otwartym dachem czy bulk do towarów sypkich.

 

Bardzo ważnym udogodnieniem jest możliwość zakupu kontenera dopasowanego do potrzeb klienta. Oferujemy swoim klientom kontenery we wszystkich wymiarach, a także z dodatkowymi zabezpieczeniami czy izolacją od wewnątrz. Kontenery można również dostosować do bardziej indywidualnych wymagań klienta za pomocą modyfikacji.

Prowadzimy dystrybucję kontenerów morskich w Krakowie oraz innych miastach Polski. Klienci zainteresowani zakupem lub wynajmem kontenerów mogą skorzystać z dodatkowych udogodnień, jakim jest dostawa kontenera na terenie całego kraju a także w Unii Europejskiej.

 

 

kontener-morski