Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery magazynowe typu chłodnie pozwalają na przechowywanie różnego rodzaju produktów niezależnie od warunków atmosferycznych. Kontenery oferowane przez naszą firmę, dzięki zastosowaniu nowoczesnych agregatów, są w stanie utrzymać stałą temperaturę wnętrza w warunkach od -40 do +30 st. C.

To oraz fakt, że kontenery są łatwe w transporcie oraz użytkowaniu sprawia, że to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na zachowaniu wysokiej jakości przechowywanych produktów, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu sobie problemów z budową magazynów i związanych z tym kwestii administracyjnych.

 

Kontenery magazynowe

 

Kontenery są też rozwiązaniem problemów, z którymi często spotykają się organizatorzy imprez plenerowych. Nie tylko można je szybko przetransportować z miejsca na miejsce, ale przy tym są gotowe do użytku bezpośrednio po dostarczeniu do punktu docelowego. W razie problemów związanych z obsługą urządzenia można poprosić o pomoc dostawcę, który udzieli dodatkowego instruktażu.

Ogromną zaletą współpracy z naszą firmą jest też to, że oferujemy klientom możliwość dopasowania naszych produktów do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Modyfikacje kontenerów magazynowych przeprowadzane są w Krakowie oraz pięciu innych miastach Polski.