Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery magazynowe to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na utrzymaniu wysokiej jakości przechowywanych produktów przy równoczesnym zachowaniu mobilności i możliwości szybkiej reakcji na zmiany. Zdecydowaną przewagą kontenerów nad zwykłymi magazynami jest to, że kontenery są łatwe w transporcie oraz nie wymagają montażu.

Dużym udogodnieniem jest również fakt, że nasza firma oferuje klientom transport kontenerów na terenie całego kraju i Europy. Oprócz tego zamawiający ma możliwość skorzystania z instruktażu dotyczącego tego, jak korzystać z urządzenia. Szkolenie przeprowadzane jest przez kierowcę, który dostarcza kontener. Kontener jest gotowy do użycia bezpośrednio po dowiezieniu na miejsce.

 

Kontenery magazynowe

 

W jakich sytuacjach sprawdzają się kontenery? To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców trudniących się handlem sezonowym oraz osób organizujących duże imprezy plenerowe. Kontenery sprawdzą się również w przemyśle transportowym oraz budowlanym. Łatwość w przewożeniu sprawia, że kontenery sprawdzą się w każdej sytuacji. Na życzenie klienta oferujemy usługę odnowienia czyli piaskowanie i malowanie na wybrany kolor.

Oprócz sprzedaży czy wynajmu oferujemy też skup kontenerów. Masz niepotrzebny kontener? Zadzwoń do nas! Skup kontenerów magazynowych działa w Krakowie oraz wielu innych miastach Polski.