Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Dla wielu przedsiębiorców liczy się obecnie uniwersalność oraz ekonomiczność rozwiązań. Dlatego też zakup i wynajem kontenerów staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Kupno kontenerów to mniejszy wydatek, niż budowa magazynów, a dodatkowo kontenery można w razie potrzeby szybko przetransportować lub zmodyfikować.

Kolejny atut kontenerów to szeroki wybór ich rodzajów. Nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno zwykłe kontenery blaszane, które doskonale sprawdzają się w charakterze powierzchni magazynowych, jak i specjalistyczne kontenery-chłodnie, wykorzystywane w najróżniejszych gałęziach przemysłu, od spożywczego po farmakologiczny.

 

Kontenery chłodnicze

 

Co sprawia, że kontenery-chłodnie są doskonałą propozycją dla przedsiębiorców? Przede wszystkim kontenery tego rodzaju mogą być użytkowane przez cały rok. Kontenery utrzymują pożądaną temperaturę w warunkach od -40 do +30 st. C dzięki czemu ich użycie gwarantuje zachowanie wysokiej jakości przechowywanych produktów. Dodatkowo kontenery wyposażone są w energooszczędne agregaty.

Nasza firma prowadzi sprzedaż kontenerów chłodniczych w Krakowie oraz pięciu innych miastach Polski. Oprócz tego posiadamy również własną linię transportową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować swoim klientom dostawę towaru na terenie całego kraju oraz Europy. Serwis prowadzony jest przez całą dobę.