Telefon :+48 665 053 033

Grzegorz Wieczorek

Kierownik oddziału Kraków

Sergiusz Filkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

Kontenery magazynowe

 

Wiele gałęzi przemysłu używa na co dzień kontenerów magazynowych. Kontenery tego rodzaju można wykorzystywać w przemyśle budowlanym, w transporcie, jak również doskonale sprawdzają się jako magazyny dla towaru potrzebującego specjalnych warunków przechowywania, który wymaga specyficznego zakresu temperatur.

Różnorodność zastosowań kontenerów wynika z ich odmienności i wielkości oraz typów. Nasza firma proponuje swoim klientom wszystkie rodzaje kontenerów, od zwykłych, stalowych, które sprawdzają się na przykład na placach budowy, po kontenery–chłodnie, zapewniające jednakową temperaturę we wnętrzu kontenera niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

 

Sprzedaż kontenerów magazynowych w Krakowie i okolicach to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców ale także osób prywatnych. Dostępność kontenerów w różnych rozmiarach pozwala na wybranie modelu dopasowanego do swoich potrzeb. Zakupiony magazyn jest mobilny, dlatego można z łatwością go przetransportować w inne miejsce, co przy budowie wielkich magazynów byłoby niemożliwe.

Nasza firma prowadzi sprzedaż kontenerów magazynowych w Krakowie i kilku innych dużych miastach Polski. Oprócz tego oferujemy swoim klientom przewóz kontenerów na terenie całego kraju i Europy. Kontenery są gotowe do użytku bezpośrednio po dostarczeniu na miejsce.

 

 

sprzedaz-kontenerow-magazynowych