Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery magazynowe to doskonałe rozwiązanie dla wielu gałęzi przemysłu. Kontenery tego rodzaju można wykorzystywać w przemyśle budowlanym, w transporcie, doskonale sprawdzają się również jako magazyny dla towaru potrzebującego specjalnych warunków przechowywania, który wymaga specyficznego zakresu temperatur.

Tak szerokie zastosowanie kontenerów jest możliwe dzięki zróżnicowanej ofercie. Nasza firma proponuje swoim klientom wszystkie rodzaje kontenerów, od zwykłych, metalowych, które sprawdzają się na przykład na placach budowy, po kontenery–chłodnie, zapewniające jednakową temperaturę we wnętrzu kontenera niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

 

Kontenery magazynowe

 

Klienci znajdą w ofercie firmy również kontenery niestandardowe. Posiadamy w sprzedaży kontenery typu „Open Top”, które są doskonałe do przewożenia towaru sypkiego lub o niestandardowych wymiarach, a także specjalne kontenery typu „Flat Rack”, dostosowane do przyczep, z których korzysta między innymi branża motoryzacyjna.

Nasza firma prowadzi sprzedaż kontenerów magazynowych w Krakowie i kilku innych dużych miastach Polski. Oprócz tego oferujemy swoim klientom przewóz kontenerów na terenie całego kraju i Europy. Kontenery są gotowe do użytku bezpośrednio po dostarczeniu na miejsce.