Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery morskie coraz częściej zastępują tradycyjne magazyny. Sprawdzają się również w charakterze chłodni oraz w czasie transportu różnego rodzaju produktów. Tego typu pojemniki to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie problemów związanych z koniecznością pozyskania pozwolenia na budowę czy wysokich kosztów budowy magazynu tradycyjnego.

Osoby zainteresowane kupnem kontenerów morskich z pewnością ucieszy fakt, że są one dostępne nie tylko w różnych rozmiarach, ale dodatkowo możemy wybierać spośród kilku rodzajów pojemników. W sprzedaży znajdują się blaszane kontenery tradycyjne, wykorzystywane na przykład jako magazyny na placach budowy, oraz magazyny-chłodnie, które, dzięki specjalnym agregatom, pozwalają zachować stałą temperaturę we wnętrzu niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

 

Kontenery morskie

 

W sprzedaży znajdują się również kontenery „do zadań specjalnych”. Nasza firma posiada w swojej ofercie kontenery typu „Open Top”, z otwieraną górną pokrywą, idealne do przewożenia produktów sypkich lub o niestandardowych wymiarach, a także kontenery typu „Full Side Access”,  „Double Door”, które gwarantują szybki dostęp do przewożonego towaru.

Nasza firma prowadzi wynajem oraz sprzedaż kontenerów morskich w Krakowie oraz innych miastach Polski. Oprócz tego posiadamy również własną sieć transportową, dzięki czemu klienci zainteresowani zakupem kontenerów mogą dodatkowo skorzystać z dostawy zamówionego towaru do dowolnego miejsca w Polsce lub w Europie.