Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie problemów związanych z zapotrzebowaniem na powierzchnie magazynowe. Ustawienie kontenerów nie wymaga specjalistycznych zezwoleń, które są niezbędne przy budowie magazynów. Dodatkowo kontenery można w razie potrzeby szybko przetransportować z miejsca na miejsce.

Kontenery sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu. Tradycyjne kontenery blaszane doskonale spiszą się na placach budowy, jako dodatkowa powierzchnia do przechowywania produktów. W ofercie naszej firmy znajdują się również specjalistyczne kontenery, np. typu „Flat Rack” dostosowane do przewozu maszyn i produktów

 

Kontenery chłodnicze

 

Dużą popularnością cieszą się też kontenery-chłodnie, w których dystrybucji specjalizuje się nasza firma. Kontenery tego rodzaju utrzymują zadaną temperaturę niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Kontenery wyposażone są w nowoczesne, energooszczędne agregaty, które gwarantują wysoką skuteczność urządzenia.

Swoim klientom oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również wynajem kontenerów chłodniczych, specjalistycznych oraz tradycyjnych na terenie Krakowa i innych miast Polski. Oprócz tego posiadamy własny transport, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dostawę swoich produktów klientom na terenie całego kraju oraz Europy.