Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery magazynowe to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy przede wszystkim na wygodzie i funkcjonalności warunków, w których przechowują swoje produkty. Kontenery zapewniają użytkownikom te dwie funkcje, a dodatkowo, dzięki różnorodnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, są uniwersalne w użyciu.

Klienci, którzy zastanawiają się nad zakupem kontenerów, z pewnością znajdą w ofercie naszej firmy pojemnik dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy różne rodzaje kontenerów, od tych najbardziej podstawowych, wykonanych z blachy, po kontenery chłodnicze, które świetnie sprawdzają się jako magazyn dla produktów wymagających specjalnej temperatury przechowywania.

 

Kontenery magazynowe

 

Dodatkowo proponujemy swoim klientom kontenery „do zadań specjalnych”. W naszej ofercie znajdziecie kontenery typu „Open Top”, które sprawdzają się w transporcie towarów sypkich, oraz kontenery o dodatkowej parze drzwi – „Double Door”, czy odsuwanej ścianie bocznej, które zapewniają szybki dostęp do przewożonych artykułów.

Klienci, którzy z jakiś względów nie są zdecydowani na zakup kontenera, mogą skorzystać z dodatkowej opcji, którą jest wynajem kontenerów magazynowych w Krakowie, Gdańsku oraz czterech innych miastach Polski. Zarówno w przypadku kupna, jak i wynajmu, nasza firma oferuje swoim klientom transport kontenerów na terenie całego kraju i Europy.