Telefon :+48 665 053 033

Rafał Mikos

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery morskie to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie problemów ze składowaniem towarów. Łatwe w transporcie i zajmujące stosunkowo niewiele miejsca pojemniki coraz częściej zastępują mniej praktyczne oraz wymagające licznych zezwoleń budowlanych magazyny. Kontenery doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych przedsiębiorców, którym zależy na czasie, jakości oraz funkcjonalności konkretnych rozwiązań.

A te trzy cechy z pewnością zapewniają kontenery morskie. Klienci mogą wybierać z bogatej oferty dostępnych modeli. Nowoczesne kontenery doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach. Docenią je zarówno osoby, które szukają po prostu dodatkowego miejsca na przechowywanie towarów, jak i przedsiębiorcy o bardziej sprecyzowanych potrzebach.

 

Kontenery morskie

 

Obecnie na rynku, między innymi w ofercie naszej firmy można znaleźć tradycyjne kontenery metalowe, funkcjonalne kontenery-chłodnie, a także specjalistyczne kontenery, które dzięki zastosowaniu technologii „Open Top”, „Full Side Access” lub „Double Door” zapewniają szybki i wygodny dostęp do składowanego towaru.

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem kontenerów morskich w Krakowie oraz pięciu innych, dużych miastach Polski. Osoby decydujące się na zakup lub wynajem kontenerów, z pewnością ucieszy również fakt, że nasza firma zapewnia swoim klientom dowóz wybranych produktów na terenie całego kraju oraz Europy.